Lang Technik

Lang Technik

Lang Technik – 5 ašių apdirbimo ir gamybos optimizavimo ekspertai. Tobulas paketas susidedantis iš ruošinių fiksavimo bei ruošinių štampavimo įrangos dar tvirtesniam ir greitesniam jų tvirtinimui spaustuvuose, nulinio taško fiksavimo sistemos ir automatizacijos jau eilę metų padeda mūsų klientams didinti produktyvumą ir konkurencingumą savo srityse. Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje arba susisiekite su mūsų komanda.
Read More
OK Vise

OK Vise

OK-VISE suomių įmonė gaminanti ruošinių užspaudimo komponentus. OK-VISE prispaudukai (Low-profile clamps) naudojami norint užspausti kuo daugiau vienetų detalių turimame plote ir taip taupyti laiką, kuris reikalingas ruošinių keitimui. Taip pat bėgelių sistema (Multi-Rail) leidžia pakeisti daugiaviečius spaustuvus tiek vertikaliose, tiek horizontalioe staklėse. Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje arba susisiekite su mūsų komanda.
Read More
Albrecht

Albrecht

    1932, Albrecht sukūrė beraktį griebtuvą grąžtams, kuris tapo vienu populiariausių tokio tipo tvirtinimo įrankių pasaulyje, nuo tų laikų Albrecht yra žinoma kaip kokybės ir inovacijų diegimo sinonimas. 21-ajame inovacijų amžiuje Albrecht pristatė naujos kartos APC frezavimo laikiklį. Šis laikiklis turi nenugalimą stabilumo, tikslumo ir vibracijų mažinimo santykį, kas padeda maksimaliai išnaudoti savo CNC […]
Read More
Heimatec

Heimatec

    Visada į priekį žvelgianti tarptautinė įrankių gamybos įmonė. Siekiant pasiūlyti klientams naujausias technologijas, heimatec visada vysto ir tobulina statinius bei aktyvius įrankius aukščiausiame patikimumo, precizijos ir jėgos perdavimo lygyje. Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje arba susisiekite su mūsų komanda.
Read More
Tungaloy

Tungaloy

Aukščiausios kokybės plokšteliniai metalo apdirbimo įrankiai, platus plokštelių asortimentas įvairiausioms situacijoms ir iššūkiams, padedantys Jums optimizuoti gamybą – tai Tungaloy. Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje arba susisiekite su mūsų komanda.
Read More
Hahn + Kolb grupė

Hahn + Kolb grupė

Daugiau nei 60000 skirtingų įrankių kurių Jums gali prireikti apdirbant metalą. Daugiau nei 40000 iš jų turime sandėlyje ir esame pasiryžę pristatyti Jums kaip įmanoma greičiau. Aukščiausios kokybės ATORN, kokybe išsiskiriančios ekonominės klasės ORION bei daugybė kitų pasaulinio garso prekinių ženklų įrankių Jūsų paslaugoms. Metalo pjovimo įrankiai Fiksavimo įrankiai Matavimo įrankiai Testavimo įranga Dirbtuvių įranga […]
Read More