Bendradarbiaudami su mūsų ilgamečiais parneriais mes galime Jums pasiūlyti daugelį paslaugų reikalingų aptarnajant Jūsų įrangą.

Jeigu reikalingos atsarginės dalys ar staklių remontas, staklių špindelio diagnostika, remontas ar pakeitimas, mes galime Jums padėti. Taip pat galime pasiūlyti remontą tekinimo staklių aktyvių įrankių ar 3D indikatorinių matuoklių.

 

Špindelių remontas

Problemos su špindeliu, tiesiog susisiekite su mūsų komanda!

Bendradarbiaudami su savo partneriu Vokietijoje, mes siūlome pilną špindelio remontą ar jo pakeitimą daugeliui žinomų staklių ir špindelių gamintojų tokių kaip: Franz Kessler, Matsuura, Fanuc, Hurco, DMG MORI (Dechel Maho, Gildemeister, Mori Seiki), Mazak, Okuma, Goodway, Hermle, Mikron, Doosan, Haas ir kitų mažiau žinomų gamintojų. Nesvarbu, ar po stipraus smūgio, ar dėl guolių susidėvėjimo, mes atliksime išsamią diagnostiką, išmontavimą, remontą ir sumontavimą, kad Jūsų staklės vėl būtų patikimos. Taip pat suteikiame 1 metų garantiją. Mūsų partneris per metus sutvarko daugiau nei 1 000 špindelių, todėl turimos žinios ir procesai užtikrina greitą ir profesionalų remontą bei leidžiančia sutaupyti pinigų lyginant su naujo špindelio kaina.

 

Staklių instaliacija ir servisas

Įrangos instaliavimas, garantija ir aptarnavimas

Tinkamai prižiūrimos staklės tarnaus ilgai ir padarys Jūsų gamybą patikimesnę, todėl mūsų techninės priežiūros inžinieriai yra apmokyti atlikti įrangos montavimą pagal gamintojo reglamentus, reguliariai atlikti techninės priežiūros darbus, pasiruošę suteikti techninę konsultaciją.

 

Remontas aktyvių įrankių ir 3D idikatorinių matuoklių

Pasirūpinkite savo įrankiais

Specialūs ir kokybiški įrankiai didelė investicija, todėl kai jie sugadinami ar susidėvi, pirkimas naujų įrankių ne visada optimaliausias sprendimas. Bendradarbiaujant su mūsų partneriais Vokietijoje mes siūlome remonto paslaugas, kurių pagalba Jūsų įrankiai vėl gali būti panaudoti gamyboje, o Jūms pavyks sutaupyti išvengiant pirkimo naujų įrankių. 

 

Galime pasiūlyti šių gamintojų įrenginių atsargines dalis

Tiekimas pagal Jūsų poreikius

Nesvarbu ar Jūs dirbate individualiai ar Jūs esate didelė apdirbimo įmonė, mes visada pasiruošę atsakyti į Jūsų paklausimus ir padėti sutrumpinti Jūsų prastovas pasiūlydami įmanomai greičiausią atsarginių dalių tiekimą. Šiuo metu mes galime pasiūlyti atsargines dalis šių Fanuc, Matsuura, Goodway, Hurco, DMG MORI, Kasto ir Zoller gamintojų (bet ne apsiribojame) staklėms ir įrenginiams.

 

Jeigu norite sužinoti daugiau arba gauti pasiūlymą, prašome susisiekti su mūsų komanda.